Historia

Idea odzyskiwania energii ze ścieków zrodziła się wiele lat temu. Motywacją do stosowania coraz to bardziej skutecznych rozwiązań jest oszczędność energii, która wraz ze ściekami, jako produktem odpadowym, bez wykorzystania znika.

Nowoczesne trendy gospodarcze podkreślają konieczność ekologicznego i zrównoważonego podejścia do rozwoju biznesu, wymaganego również przez klienta końcowego.
Nie jest ważne, czy przedmiotem Państwa działalności jest produkcja, czy eksploatacja obiektów lub choćby basenu, jesteście operatorem hotelu lub właścicielem pralni. Ważne jest, że cały czas w swoich działaniach dążycie do optymalizacji zużycia energii.

Już ponad 10 lat temu opracowaliśmy i wprowadziliśmy na rynek technologię skutecznego odzysku ciepła ze ścieków, która łączy efektywność ekonomiczną reprezentowaną szybkim zwrotem inwestycji z ekologicznym podejściem reprezentowanym przez konkretną oszczędność energii na poziomie 40-60%.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów przez cały czas rozwijamy nasze działania. Na chwilę obecną nasze produkty stosowane są w Czechach, Słowacji, Polsce, Niemczech i Szwecji.